Hakkımızda

Çanakkale Taksi olarak geliştirdiğimiz bu yeni uygulamanın yolcu ve taksiciyi buluşturan bir sistemden çok daha fazlası olmasını hedefledik. Yıllardır edindiğimiz tecrübemiz ve alanında uzman taksi durakları ve şoförlerin de desteğiyle bize ulaşan tüm müşterilerimize hem kaliteli hem de hızlı hizmet sunmak önceliğimiz.

Özellikle Çanakkale bölgesinde yoğun olarak hizmet vererek taksi durakları arasında öne çıkan Çanakkale Taksi olarak biz, müşterilerimize 7/24 güvenli hizmet sunarken acil durumlarda da desteğimizi esirgemeden, hem şehir içi hem de şehirler arası yolculuklarda konforlu bir seyahat sunmayı hedefliyoruz.

Çanakkale Taksi olarak hedef konumunuza en kısa güzergâhları kullanarak, trafikten kaçarak ve güvenle ulaşmanızı sağlıyoruz. Üstelik bizi tercih eden müşterilerimizin memnun kaldığı hizmetimizle hem uygun fiyatlı hem de konforlu yolculuğunuzun tadını çıkarabilirsiniz. Eğer taksi çağırmak ve harika bir hizmet almak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Çanakkale Taksi 7/24 hizmetinizde!

Altını çizmemiz gereken bir diğer nokta ise yalnızca şehir içi değil, şehirler arası da hizmet veriyor olmamız. Çanakkale Taksi ile kaliteli ve konforlu yolculuklarınızı şehirler arası güzergâhlarda da güvenle sürdürebilirsiniz.

Aynı zamanda “Alo Taksi” hizmetimiz ile Çanakkale Taksi olarak 7/24 size hizmet verirken tecrübeli kadromuz sizlere eşlik ediyor olacak. En uygun fiyatlandırmalarla, hiçbir gecikme olmadan hizmet alabilecek ve kaliteli araçlarımızla kapınızdan istediğiniz konuma çabucak, güvenle ulaşabileceksiniz. Üstelik hedef konumuz ister şehir içi, isterseniz de şehirler arası olsun, uzman ekibimiz size mutlulukla yardımcı olacaktır!

En temel amacımız ise değerli müşterilerimiz olarak sizlere güvenli ve hesaplı bir hizmet sunarken aynı zamanda kalitemiz ve konforumuz ile de sizleri mutlu edebilmektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir